Biscuitporseleinen sculptuur

Inloggen om toe te voegen
Kavel 6 Biscuitporseleinen sculptuur
Kavel Biscuitporseleinen sculptuur
Omschrijving

Een groot 19e eeuws biscuitporseleinen sculptuur, voorstelling van Adriane en de panther. Gemerkt Minton op de voet. Naar het origineel van Johann Heinrich von Dannecker (1758-1841).

Taxatiewaarde € 300 - € 600
Veiling Sessie 1
Afmetingen Hoogte 35,5 cm
Conditie Beschadiging aan vingers en tenen.
Startbod € 400
Vorig kavel Volgend kavel