Emmanuel Frémiet (1824 - 1910)

Inloggen om toe te voegen
Kavel 1 Emmanuel Frémiet (1824 - 1910)
Kavel Emmanuel Frémiet (1824 - 1910)
Omschrijving

Een groot 19e eeuws gepatineerd bronzen sculptuur 'Pan et oursons'. Op de achterzijde gesigneerd 'Fremiet' = Emmanuel Frémiet (1824 - 1910).

Taxatiewaarde € 1000 - € 1500
Veiling Sessie 1
Afmetingen Lengte 53 cm, breedte 18 cm, gewicht 15 kilo
Conditie
Startbod € 800
Verkocht voor € 1000
Volgend kavel