Geelgouden slavenarmband bezet met parels

Inloggen om toe te voegen
Kavel 19 Geelgouden slavenarmband bezet met parels
Kavel Geelgouden slavenarmband bezet met parels
Omschrijving

Een 20e eeuwse 14 karaats geelgouden slavenarmband, aan de bovenzijde opengewerkt en bezet met negen parels. Gekeurd met eikenblaadje bij scharnier. Met veiligheidskettinkje. Gegraveerd met datum ‘18-8-70’

Taxatiewaarde € 250 - € 300
Veiling Sessie 1
Afmetingen 14,8 gram, doorsnede 6,8 cm
Conditie
Startbod € 250
Verkocht voor € 400
Vorig kavel Volgend kavel