M.O.L. porselein, 18e eeuw

Inloggen om toe te voegen
Kavel 15 M.O.L. porselein, 18e eeuw
Kavel M.O.L. porselein, 18e eeuw
Omschrijving

Zes 18e eeuwse Hollands porseleinen theekop en schotels met bijpassende theeketel, handbeschilderd met strooibloemen en linten en deksel bekroon met een eikeltje. Gemerkt M.O.L. (Manufacture Oud Loosdrecht)

Taxatiewaarde € 1200 - € 1600
Veiling Sessie 1
Afmetingen
Conditie
Startbod € 1200
Vorig kavel Volgend kavel