Zilveren theepot, Joost Even Amsterdam 1840

Inloggen om toe te voegen
Kavel 9 Zilveren theepot, Joost Even Amsterdam 1840
Kavel Zilveren theepot, Joost Even Amsterdam 1840
Omschrijving

Een antieke eerste gehalte zilveren 19e eeuwse tweede gehalte zilveren theepot, bekroond met een hond, op komfoor. Mr. Joost Even, Amsterdam ca. 1840.

Taxatiewaarde € 400 - € 600
Veiling Sessie 1
Afmetingen
Conditie Handvat beschadigd
Startbod € 400
Verkocht voor € 400
Vorig kavel Volgend kavel